Razer Cobra HyperSpeed Mouse
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 121.00 mm |
| Gross height (mm) | 176.00 mm |
| Gross weight | 0.351 kg |
| Gross width (mm) | 56.00 mm |
| Net weight | 0.141 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1449 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Producer | Razer |
| Tare weight (kg) | 0.21 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: razer cobra hyperspeed mouse, rz01-05570100-r3g1, razer, hiired

